Evlenmeden Önce Neler Yapmalıyız?Niçin evleniriz? Temelde hepimiz başka insanlarla iletişim kurmayı arzu ederiz. Olgunlaştıkça da bu his bizi yakından ve derinden sevecek bir kişiyi özleyip, aramaya iter. Almakta vermekte sevginin olmazsa olmaz bölümleridir.

İlk Cinsel İlişki, İlk GeceEvlilik, kadının ve erkeğin beraber yaşamak üzere karşılıklı anlaşma ile oluşturdukları sosyal bir kurumdur. Bu kurum sevgiyi, saygıyı, cinselliği, mutluluğu ve üzüntüyü dahi paylaşmayı içerir. Evlilik, kadının ve erkeğin sahip olduğu temel haklardan bir tanesidir.

Meme ve Penis büyümezMeme, penis, hap, pompa, doğal ilaç vs, gebelik, oradan buradan; herhalde biraz yoruldum ve daha az çalışmalıyım, en çokta bu tip tekrar tekrar gelen insanların kendilerine zarar vereceklerini gördüğüm sorular beni yoruyor. Biraz paylaşmak ve rahatlamak istedim sanırım.

Mastürbasyon, Elle Tatminİnsanların yüzde doksanbeşi (%95'i) mastürbasyon yapar, peki kalan yüzde beşi (% 5'i) ne yapar?
Kalan % 5'i yalan söyler! Biraz yumuşatırsak bunu; yaptıkları şeyi mastürbasyon olarak kabul etmemeye çalışırlar, yada mastürbasyon yaptıklarını bilmezler. Cinsel organlarla ilgili haz verici her şey mastürbasyon sayılabilir, mesela bir kadının heyecanlanıp bacaklarını sıkıştırıp bırakması bile ve mastürbasyonda illa orgazma ulaşmak gerekmez.

Aşırı Cinsel İstek - Hhiperseksualite, Cinsel DoyumsuzlukAşırı Cinsel İstek Sağlıklımıdır?
Aşırı Cinsel İstek neyi gösterir? Güçlü erkek olduğunuzu mu yoksa başka şeyleri mi?
Azgınmısınız-hasta mı?

Cinsel Doyumsuzluk, Hipersexüalite: Bazı erkekler ve kadınlar ben her dakika seksi düşünüyorum,

İletişim

Büyükdere Cd. Defne Apt.
No:56 D:7 Mecidiyeköy
Şişli 34387
İSTANBUL  Türkiye
TEL : +90 212 234 00 00
GSM : +90 532 231 55 55